AKTUALNOŚCI

Na rynku wyrobów hutniczych cieszymy sie opinią firmy, dla której nie ma rzeczy niemożliwych i nie ma materiału, którego nie możemy zdobyć. 

Swoim klientom proponujemy krótkie terminy realizacji z uwzględni

Czytaj więcejczytaj więcej...

 
         
 
 
 

ArtykulDwuteowniki szerokostopniowe



Tabela nr 1

Wyróżnik
ozna
-czenia
WymiaryPow.
przekr.
Masa
1m
Wielkości
statyczne
hbstrcm2kglxlyWxWy
mmcm4cm3
IPB 1001001006,010,01226,020,445016789,933,5
IPB 1201201206,511,01234,026,786431814452,9
IPB 1401401407,012,01243,033,7151055021678,5
IPB 1601601608,013,01554,342,62490889311111,0
IPB 1801801808,514,01565,354,238301360426151,0
IPB 2002002009,015,01878,161,357002000570200,0
IPB 2202202209,516,01891,071,580902840736258,0
IPB 24024024010,017,021106,083,2112603920938327,0
IPB 26026026010,017,524118,093,01492051301150395,0
IPB 28028028010,518,024131,0103,01927065901380471,0
IPB 30030030011,019,027149,0117,02517085601680571,0
IPB 32032030011,520,527161,0127,03082092401930616,0
IPB 34034030012,021,527170,0134,03666096902156646,0
IPB 36036030012,522,527180,0142,043190101402400676,1
IPB 40040030013,524,027197,8155,057680108202884721,3
IPB 45045030014,026,027218,0171,079890117203551781,4
IPB 50050030014,528,027238,6187,0107200126204287841,6
IPB 55055030015,029,027254,1199,0136700130804971871,8
IPB 60060030015,530,027270,0212,0171000135305701902,0
IPB 65065030016,031,027286,3225,0210600139806480932,3
IPB 70070030017,032,027306,4241,0256900144407340962,7
IPB 80080030017,533,030334,2262,0359100149008977993,6
IPB 90090030018,535,030371,3291,049410015820109801054,0
IPB 1000100030019,036,030400,0314,064470016280128901085,0


Tabela nr 2

DIN 1025 Bl. 3 1963 - IPBL
EURONORM 53-62
EURONORM 34-62 - HE...A

Wyróżnik
oznaczenia
WymiaryPow.
przekroju
Masa 1mWielkości
statyczne
hbstrcm2kglxlyWxWy
mmcm4cm3
IPBL 100961005,08,01221,216,734913472,826,8
IPBL 1201141205,08,01225,319,960623110638,5
IPBL 1401331405,58,51231,424,7103038915555,6
IPBL 1601521606,09,01538,830,4167061622076,9
IPBL 1801711806,09,51545,335,52510925294103,0
IPBL 2001902006,510,01853,842,336901340389134,0
IPBL 2202102207,011,01864,350,554101950515178,0
IPBL 2402302407,512,02176,860,377602770675231,0
IPBL 2602502607,512,52486,868,2104503670836282,0
IPBL 2802702808,013,02497,376,41367047601010340,0
IPBL 3002903008,514,027112,088,31826063101260421,0
IPBL 3203103009,015,527124,097,62293069901480466,0
IPBL 3403303009,516,527133,5105,02769074361678495,7
IPBL 3603503001017,527142,8112,03309078871891525,8
IPBL 400390300111927159,0125,04507085642311570,9
IPBL 45044030011,52127178,0140,06372094652896631,0
IPBL 500490300122327197,5155,086970103703550691,1
IPBL 55054030012,52427211,8166,0111900108204146721,3
IPBL 600590300132527226,5178,0141200112704787751,4
IPBL 65064030013,52627241,6190,0175200112705474781,6
IPBL 70069030014,52727260,5204,0215300121806241811,9
IPBL 800790300152830285,8224,0303400126407682842,6
IPBL 900890300163030320,5252,0422100135509485903,2
IPBL 100099030016,53130346,8272,05538001400011190933,6

Tabela nr 3

DIN 1025 Bl. 4 1963 - IPBv
EURONORM 53-62
  EURONORM 34-62 - HE...M

Wyróżnik
oznaczenia
WymiaryPow.
przekroju
Masa 1mWielkości
statyczne
hbstrcm2kglxlyWxWy
mmcm4cm3
IPBv 10012010612201253,241,8114039919075,3
IPBv 12014012612,5211266,452,12020703288112
IPBv 14016014613221280,663,232901140411157
IPBv 16018016614231597,176,251001760566212
IPBv 18020018614,52415113,088,974802580748277
IPBv 200220206152518131,0103,0106403650967354
IPBv 22024022615,52618149,0117,01460050101220444
IPBv 240270248183221200,0157,02429081501800657
IPBv 2602902681832,524220,0172,031310104502160780
IPBv 28031028818,53324240,0189,039550131602550914
IPBv 300340310213927303,0238,0592001940034801250
IPBv 320359309214027312,0245,0681301971038001280
IPBv 340377309214027315,8248,0763701971040521276
IPBv 360395308214027318,8250,0848701952042971268
IPBv 400432307214027325,8256,01041001934048201260
IPBv 450478307214027335,4263,01315001934055011260
IPBv 500524306214027344,3270,01619001915061801252
IPBv 550572306214027354,4278,01980001916069231252
IPBv 600620305214027363,7285,02374001898076601244
IPBv 650668305214027373,7293,02817001898084331245
IPBv 700716304214027383,0301,03293001880091981237
IPBv 800814303214030404,3317,044260018630108701230
IPBv 900910302214030423,6333,057040018450125401222
IPBv 10001008302214030444,2349,072230018460143301222

 
     
 
 
 
 
   Aktualności | O firmie | Oferta | Promocje | Zapytanie ofert. | Galeria | Kontakt |